No stalo se vám někdy, že jste jedli něco fakt dobrého a mračili se u toho? To snad ani nejde...

Na bezlepkových sušenkách si pochutnáte, i pokud nejste bezlepkáři. Klasická bílá pšeničná mouka se dá nahradit třeba kokosovou, na chuti to ale vůbec nepoznáte.
Sušenky jsou krásně křupavoučké, jako dětské piškoty, a i takový ten pocit z křupnutí je stejný jako u piškotů, jen jsou o chlup větší.  Přečíst celý článek 

Autor: All My Cosmetics

 

Odchytili mě, nacpali mě sušenkami. Chuťově geniální - lískooříškové chutnají úplně jako křupavá nutella, akorát bez lepku a bez laktózy. :) A citronové s kokosem jsou jako božské máslové sušenky. Musela jsem koupit dva balíky. :)

Zákaznice Katka

První, co mě napadá k popisu chuti, je slovo opravdová. Z chuti jsou cítit poctivé suroviny. Nemusím sníst celý balíček, protože už pár kousků člověka uspokojí.

Zákaznice Petra

Ňami, ňami. :)  - Lenička – 1,5 let na vanilkové sušenky pro děti

 

 

Na první pošahání jsou bezlepkové a bezlaktózové čokoládovo-malinové sušenky pozoruhodné - jak čerstvě vytažené z trouby, ještě měkoučké a voňavé! Na první ochutnání jsou moje chuťové buňky zmatené. Ovoce, lehce čokolády, je to suché, ale zároveň šťavnaté? Jak je toto možné? No jsem z toho celá paf. Chuť mají takovou jemnou, ovocnou s nádechem kakaa. Cítím v nich víc maliny než čokoládu. Jsou takové letní, osvěžující.  Přečíst celý článek 

Autor: Primadonna Realness

© 2018 Corvona Live Free From

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now